سوالات متداول
و قوانین

این مجموعه برای پاسخگویی به سوالات رایج در مورد نبرد هوش مصنوعی شریف
و قوانین آن طراحی شده است

سوالات متداول
سوالات متداول
نبرد هوش مصنوعی شریف (AI Challenge) چیست؟

نبرد هوش مصنوعی شریف یک مسابقه‌ی برنامه‌نویسی است. با شروع رویداد یک بازی معرفی می‌شود که تیم‌ها باید برای آن یک هوش مصنوعی طراحی کنند. سپس این هوش مصنوعی‌ها در مقابل یکدیگر بازی می‌کنند تا تیم‌های برتر مشخص شوند.

سوالات مسابقه کجا قرار می‌گیرند؟

در این مسابقه شما با سوالات برنامه‌نویسی روبه‌رو نیستید، بلکه فقط یک چالش در پیش رو دارید. این چالش شامل یک بازی است که توسط تیم ما ساخته شده و تیم‌های شرکت‌کننده باید برای آن یک هوش مصنوعی طراحی کنند. برای آشنایی با بازی این دوره از مسابقات هم‌اکنون می‌توانید پس از ثبت نام، به بخش «مستندات» در داشبورد مراجعه کنید.

چه میزان دانش هوش مصنوعی برای شرکت در مسابقه لازم دارم؟

برای شرکت در مسابقه کافیست با یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی C++,Java,Python آشنا باشید؛ آنگاه می‌توانید با شرکت در کارگاه‌های آموزشی رویداد، دانش هوش مصنوعی مورد نیاز را کسب کنید.

آیا مسابقه فقط مخصوص دانشجویان کامپیوتر است؟

خیر ،همه افراد اعم از دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. در واقع شرکت کردن در این رویداد به تمام افراد علاقه‌مند به یادگیری هوش مصنوعی توصیه می‌شود.

با دانستن کدام زبان‌های برنامه‌نویسی می‌توانم در مسابقه شرکت کنم؟

شما می‌توانید کدهای خود را با هر یک از زبان‌های C++,Java,Python بنویسید.

آیا برای شرکت در مسابقه حتما باید تشکیل تیم داد؟

هر تیم می‌تواند ۱ الی ۳ عضو داشته باشد، البته شرکت کردن به عنوان تیم یک نفره توصیه نمی‌شود.

چگونه می‌توانم هم‌تیمی پیدا کنم؟

پس از ثبت نام می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی «تیم» در داشبورد خود، اطلاعات دیگر شرکت‌کنندگان را مشاهده کنید و به آن‌ها درخواست تشکیل تیم بدهید.

همین حالا
ثبت نام
کنید